Aflamil 15 mg/g krém crm.der.1 x 60 g

AFLAMIL krém Liek obsahuje liečivo aceklofenak, ktoré má analgetický (pôsobiaci proti bolesti), protizápalový a protireumatický účinok. Krém sa používa na lokálnu liečbu...
Doporučená ponuka Etabletka

Na sklade • 1 variant1,99 €99 % • 3 279 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,99 €98 % • 10 784 recenziíShop roka 2022 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €100 % • 1 847 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 2 696 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 42 260 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 10 099 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €95 % • 29 133 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 55 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 563 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €1 199 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• nepotrebujem recept

vyskúšame ho pri bolestiach krížov a reumatických bolestiach, verím že pomôže

• , zakúpené v Pilulka24.sk

• Tazko sa mi posudzuje produkt, mam reumatoidnu artritidu sero pozitivnu 3 stadium. Ja sa citim , ako by mi nic nezaberalo. Mam velke bolesti a neviem co uz na to dat.
  • , zakúpené v Pilulka.sk

Dobrá

Príznaky
bolesť
Forma prípravku
krémy

AFLAMIL krém

Liek obsahuje liečivo aceklofenak, ktoré má analgetický (pôsobiaci proti bolesti), protizápalový a protireumatický účinok. Krém sa používa na lokálnu liečbu zápalových a bolestivých ochorení.

Krém sa môže používať v liečbe všetkých typov bolestivých a zápalových ochorení, vrátane úrazov a akútnych alebo chronických zápalových ochorení svalov a kostí, ako je vyvrtnutie, distenzia(natrhnutie svalových vlákien) , bolesť v krížoch, stŕpnutie šije, ako aj pri zápale tkanív v okolí kĺbov (periartritída), napríklad zápal šľachy, tenisový lakeť.

Dávkovanie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok je určený na vonkajšie použitie (aplikuje sa na kožu, vlasy, nechty, alebo sliznice). Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí: 1,5-2 g krému (to je približne 5-7 cm, pričom použitá dávka závisí od veľkosti postihnutej oblasti) sa má nanášať 3x denne.

Ak sa pacient do 7 dní nebude cítiť lepšie alebo ak sa príznaky zhoršia, pacient má vyhľadať lekára.

Spôsob použitia

Krém sa nanáša jemným masírovaním do postihnutej oblasti. Je určený len na vonkajšie použitie na neporušenú kožu. Nesmie sa aplikovať do očí alebo na iné sliznice, ani na otvorené lézie kože. Nesmie sa používať na podráždenú (ekzematóznu) kožu. Po aplikácii je nutné si umyť ruky, s výnimkou, keď sa liečená oblasť nachádza na rukách. Krém sa nesmie použiť pri okluzívnych bandážach.

Upozornenie

Počas tehotenstva a dojčenia sa podávanie lieku neodporúča.

Liek je kontraindikovaný u detí a dospievajúcich.

Liek sa nesmie používať v prípade ovčích kiahní, pretože sa môžu objaviť závažné komplikácie.

Menej často sa počas liečby môže vyskytnúť fotosenzitivita (≥1/1 000 až

Dokumenty

• účinkuje,
    • kúpila som bez receptu,
    • kvalitný

Krém som používala potom, ako som si vyvrtla členok... Pomohol mi na bolesť. Neviem povedať, či sa mi noha zahojila vďaka nemu skôr, ale určite mi to spríjemnilo zotavovanie sa.
    Je super, že nepotrebujem chodiť k doktorovi, pretože je bez receptu. Doktor mi dokonca predpísal inú masť, ktorú som si nebola vybrať, lebo som sa ponáhľala. Potom doma som si na internete pozerala krémy, ktoré by mi moholi pomôcť a našla som stránku čisto o Aflamile https://aflamil.sk/. Vďaka tomu som sa rozhodla pre tento konkrétny krém a ako hovorím, neľutujem,, lebo mi pomohol.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• nepotrebujem recept

vyskúšame ho pri bolestiach krížov a reumatických bolestiach, verím že pomôže

• , zakúpené v Pilulka24.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Pilulka.sk

Dobrá